بهینه سازی تجربه جستجو یعنی فراهم کردن بستری که کاربر، نتیجه جستجوی خود را در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن مشاهده کند. بخشی از این بستر توسط گوگل فراهم می شود، اما قسمت قابل توجهی نیز بر عهده خود وبسایت هاست. به این معنی که شما می توانید با رعایت اصول و قواعد سئو که به بهتر شدن تجربه جستجو منجر می شود، هم به فراهم کردن این بستر کمک کرده و هم اعتبار مناسبی نزد گوگل پیدا کنید.

تیم سئو در فرشید دیزاین با اجرای پروژه های موفق بسیاری در زمینه بهینه سازی سایت، راهکاری همیشگی در اختیار شما قرار می دهد. سئو و بهینه سازی فرایندی زمانبر و تخصصی می باشد که درآمدزایی بلند مدت نیز به همراه خواهد داشت. سئو سایت فرایندی پیچیده می باشد و از الگوهای خاصی پیروی می کند. خدمات انحصاری سئو در فرشید دیزاین به شرح زیر است:

 1. مشاوره سئو
  مفتخریم که تجربه چندین ساله خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذاریم. مشاوران ما به اتکای دانش و تخصص بالایشان در حوزه سئو و بازاریابی آنلاین، آنالیز مناسبی از وضعیت سئو سایت شما ارائه کرده و اطلاعات سودمند و مفیدی را در اختیارتان قرار می دهند.
 2. سئو on page
  دپارتمان فنی فرشید دیزاین با بررسی دقیق المان های کدنویسی موثر در سئو سایت شما، با بهینه سازی کدنویسی مطابق با استانداردهای وب، خدمات ویژه ای در زمینه سئو on page ارائه می دهد.
 3. سئو off page
  در سئو off page روی بسترهای مرتبط اما خارج از وبسایت شما تمرکز شده که نهایتا منجربه بهبود جایگاه سایتتان می شود. لینک سازی اصولی، تولید محتوا، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی و… اموری ست که در این دسته بندی قرار می گیرند.
 4. پشتیبانی سئو
  از آنجا که سئو امری یکبار-اجرا نبوده و مستلزم پویایی و حرکت رو به جلوی دائمی ست، تیم سئو فرشیددیزاین با ارائه خدماتی بی نظیر و پایبندی به اصول مشتری مداری، گام به گام تا فتح قله های رشد و ترقی با شما همراه خواهد بود.